Tarihçe

1970 yılından bu yana suni/gerçek deri kemer üretimi, her nevi metal düğme ve metal aksesuar gibi Tekstil Yan Sanayii ürünleri alanında uzmanlaşmış olan Mevsim, günümüzde müşteri memnuniyeti odaklı misyonu, yılların birikimi ve tecrübesi ile Türkiye’de SUNİ DERİ KADIN KEMERİ üretiminde gerek kalite, gerekse (aylık 400.00 adet kemer ve 150 ton metal döküm ile) kapasite olarak Türkiye’nin en önde gelen firması olamanın gururunu yaşıyor.

Teknolojik gelişmelerle giderek daha da hızlanan bir dünyada, kaliteden ödün vermeden de hızlı olunabileceğini, hız ve kalite arasında sağlam bir bağ kurarak tüm dünyaya ispatlamaya devam ediyoruz. Üretimdeki zamanlamadaki titizliğimizi; müşterilerimizin yüzündeki memnuniyete, detaylara gösterdiğimiz özeni; bitirmiş olduğumuz her bir parçada görmek mümkündür.

Tasarım bizim için bir tutku… Sezon başlarında moda trendlerini yansıtan geniş ürün yelpazemizi hazırlayan her biri kendi alanında uzmanlaşmıştasarım ekibimiz ile bu tutkumuzu paylaşmak isteyen müşterilerimize özel hazırladığımız “kendi çizgileri doğrultusundaki” tasarımları üreterek onlara özel koleksiyonlar hazırlamanın keyfini yaşıyoruz.

Mevsim Kemer Hakkında

1982 yılından itibaren ihracata yönelen ve müşterilerimize kaliteyi en hızlı şekilde, en ekonomik fiyatlarda sunmak adına hiçbir girişimden ve yatırımdan kaçınmayarak 2500m2 alan üzerine kurulu, teknolojinin tüm inkanlarının kullanıldığı entegre tesisinde seri ve standart üretimine devam eden Mevsim, sunduğu destek ve güven ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

MİSYONUMUZ;

Müşterilerimize söz verdiğimiz gibi kaliteyi, seri ve standart üretimi; en uygun ve ekonomik fiyatlarla sunarak kategorimizde lider olmak.

VİZYONUMUZ;

Müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteyi ve seri üretimi en uygun koşullarda sunmak.

DEĞERLER;

-Güven
-Yüksek Kalite
-Müşteri Memnuniyeti
-Çalışana saygı

Değerler

 • 49
  Yıllık Tecrübe
 • 2500m2
  m2 Alan Üzerine Kurulu
 • 400000
  Aylık Kemeler
 • 150
  Ton Metal Döküm

Ürünler

Suni Deri Kemer

Mevsim

Kadın ve Erkek Kemerleri

Mevsim

Kumaş Kemerler

Mevsim

Gerçek Deri Kemer

Mevsim

Dar Dokuma Kemerler

Mevsim

Toka ve Aksesuarlar

Mevsim